Akce

Trojkombinace: Kovová akumulátorová svítilna POLICE, paralyzér a laser

  • 1 z 3

Trojkombinace: Kovová akumulátorová svítilna POLICE,  paralyzér a laser

  • 699 Kč 310 Kč –44 %
  • Skladem
389 Kč
Kategorie: Elektro
Hmotnost: 0.25 kg
 

 Trojkombinace: Kovová akumulátorová svítilna POLICE paralyzér a laser

  -Zajímavá trojkombinace, jak maskovat elektrický paralyzér na Vaší osobní obranu. NAvíc ještě praktické laserové ukázovátko zabudované do těla svítilny.

 - Vše vypadá jako kovová policejní svítilna a také tak svítí. Místo svícení ale můžete použít koncentrovaný elektrický výboj až 1000 KV k pacifikaci útočníka, který si myslí, že budete dobré sousto. Omyl. Přiložíte, zmáčknete, prsk prsk a z dobrmana je hravý psík. Pro  útočníka je zase potřeba, aby nevěděl, že držíte obranný nástroj připravený k odvrácení útoku. Zde 100% splněno, držíte přeci baterku a jen s svítíte na cestu a nebudíte rozruch neforemnou speciální krabičkou paralyzéru.

 

 - A co ještě oceníte? Třeba že nepotřebujete vkládat do svítilny baterie, je zde zabudovaný nabíjecí akumulátor, který se nabíjí přímo ze sítě přiloženým síťovým kablíkem připojeným ke svítilně, tedy žádný nepraktický externí adaptér. Nabíjíte tedy jak pro svícení, tak pro paralyzování najednou. Koukněte také na reálné video, jak to funguje.

 

 

 - A ještě technická specifikace : Napájecí napětí 4,8V, váha 180g, velikost: 190mm.

Celohliníková konstrukce.

 - Bezpečností hlavní vypínač v zadní části, pro zamezení nechtěného použití.

 - V této kombinaci ještě najdete i červený laser, který můžete použít třeba jako ukazovátko.

 

Prodej pouze osobám starší 18 let!!

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace