Tip

Citti Kitty Tréninková toaleta pro kočky

  • 1 z 3

Citti Kitty Tréninková toaleta pro kočky

  • 399 Kč 130 Kč –33 %
  • Skladem
269 Kč
Kategorie: Dům a zahrada
Hmotnost: 0.8 kg
 

Tréninková toaleta pro kočky Citti Kitty

 

Informace

 

Už nebudete potřebovat žádnou kočičí toaletu, která zapáchá a musí se pravidelně čistit. Představujeme Vám jednoduchý výcvikový systém pro kočky Citti Kitty. Vše funguje v 5 základních krocích, pomocí kterých je možné provéstkompletní výcvik za 5 týdnů. Konkrétní délka tréninku záleží samozřejmě na šikovnosti zvířátka.

Prvním krokem výcviku je přesunutí původní kočičí toalety vedle záchodové mísy. Tréninková toaleta obsahuje plastovou desku, která se po uplynutí prvního týdne výcviku umístí na záchodovou mísu pod prkénko a vyplní se podestýlkou. Díky podestýlce bude kočka považovat záchodovou mísu za svou běžnou kočičí toaletu a postupně se na ni naučí chodit.

Každý týden se pak v desce vylamuje předem perforovaný otvor od nejmenšího po největší. Jakmile se kočka naučí chodit na toaletu s největším rozměrem otvoru, je doporučené postupně snižovat množství podestýlky až na úplné minimum.Posledním krokem výcviku je odstranění tréninkové toalety. Gratulujeme, právě jste svoji kočku naučili chodit na toaletu! Jediné co zatím nedokáže je spláchnout.

Tréninková toaleta pasuje na všechny typy běžných záchodových mís.

 

Rozměry produktu: 37,40cm x 3,40cm x 38,40cm

Váha produktu: 191g

Rozměry balení: 38,40cm x 4,70cm x 40,50cm, váha balení 425g

 
Provozovatel webu, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace